• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin
Site İçeriği

Kültür Dünyamız videoları

ARŞİMET ZEKAİ GİZLİ GÖREVDEArşimet Zekai sizden biri.

Sınıftaki olaylar onsuz olmaz. Mutlaka kıyısından köşesinden Arşimet Zekai çıkacaktır. Eğlenceli, biraz komik, biraz değerler eğitimi, biraz bilgi, biraz düşünce ve espri anlayışla kahkahaların havada uçuştuğu bir seri roman.

Kafasında müthiş fikirleri olan ama nasıl hayata geçireceğini bilmeyen Arşimet Zekai ve arkadaşları Nazmi ile Mithat, sizin inanılmaz eğlenceli vakit geçirmenize eşlik edecekler.

 Sade bir dil ile anlaşılır olmayı ve etkileyiciliği gözeterek yazılan, sıkılmadan okuyacağınız kitap, okuma isteğinizi kamçılayacak ve okuma hızınızı artıracaktır. Kullanılan dil itibariyle, Türkçeyi öğrenme, güzel okuma ve güzel yazma yeteneğinizi geliştirecektir.

Merakla beslenmiş romanın bir diğerini okumak için sabırsızlanacak, severek okuyacak ve okumayı alışkanlık haline getireceksiniz.

Arşimet Zekai serüveni başlıyor, okurken onlardan biri de sen olacaksın. Haydi macera dolu yolculuğa…

Okulda yaşananlar unutulmaz. Aslında en keyifli zamandır. Arkadaşlar arasındaki şakalardan tutun da çok büyük bir iyilik hareketine kadar etkileyici olaylar zinciri birbirini takip ediyor. Yine bizim kafadarların yaptığı inanılmaz olaylar peş peşe geliyor. Kendilerine gizli görevler belirleyip bir okulun çatısında, bir orada bir burada yaptıklarıyla gündeme geliyorlar. Kar sevincinin tatile dönüşmesi ve Zekai için inanılmaz şekilde gelen ödül...

Okulda yaşananları merak ediyorsanız, hiç vakit geçirmeyin.

Hadi, hâlâ neyi bekliyorsun? Kitap okumanı bekliyor…

Köşe Yazıları
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam62
Toplam Ziyaret332004