• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin
Site İçeriği

Kültür Dünyamız videoları

ARŞİMET ZEKAİ GİZEMLİ MAĞARADAArşimet Zekai Gizemli Mağara

Arşimet Zekai sizden biri.

Sınıftaki olaylar onsuz olmaz. Mutlaka kıyısından köşesinden Arşimet Zekai çıkacaktır. Eğlenceli, biraz komik, biraz değerler eğitimi, biraz bilgi, biraz düşünce ve espri anlayışla kahkahaların havada uçuştuğu bir seri roman.

Kafasında müthiş fikirleri olan ama nasıl hayata geçireceğini bilmeyen Arşimet Zekai ve arkadaşları Nazmi ile Mithat, sizin inanılmaz eğlenceli vakit geçirmenize eşlik edecekler.

 Sade bir dil ile anlaşılır olmayı ve etkileyiciliği gözeterek yazılan, sıkılmadan okuyacağınız kitap, okuma isteğinizi kamçılayacak ve okuma hızınızı artıracaktır. Kullanılan dil itibariyle, Türkçeyi öğrenme, güzel okuma ve güzel yazma yeteneğinizi geliştirecektir.

Merakla beslenmiş romanın bir diğerini okumak için sabırsızlanacak, severek okuyacak ve okumayı alışkanlık haline getireceksiniz.

Arşimet Zekai serüveni başlıyor, okurken onlardan biri de sen olacaksın. Haydi macera dolu yolculuğa…

Okul tatildeyken sınıf arkadaşlarıyla kulaktan kulağa yayılan gizemli mağaranın yolunu tutan Arşimet Zekai ve tayfası kendilerini inanılmaz bir olayın içinde bulurlar. Yolculuk, kıyamet gibi bir günün sabahında başlar. Piknik yapma fikriyle yola çıkan kafadarlarla birlikte on bir kişinin yaşadığı korku dolu bir geziyi bazen gülerek, bazen de ürpererek okuyacaksınız. Gizemli mağarada neler olduğunu merak ediyorsanız, hiç vakit geçirmeyin.

Hadi, hâlâ neyi bekliyorsun? Kitap okumanı bekliyor…

Köşe Yazıları
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret332001